KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13163134

nr 1316 3134

Kurt Björkegren

(f. 1929), Sverige

Oljemålning, "Vid Paradisets port". Signerad. Olja på pannå, 48x66 cm

Kurt Björkegren, född 1929 i Stockholm, svensk målare och tecknare.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 30 mars 2020
kl 18:41:27

Kurt Björkegren

Läs mer om Kurt Björkegren