KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13163133

nr 1316 3133

Kurt Björkegren

(f. 1929), Sverige

Oljemålning, Signerad, Grodd. Olja på pannå, 50x86 cm

Kurt Björkegren, född 1929 i Stockholm, svensk målare och tecknare.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 30 mars 2020
kl 20:39:13

Kurt Björkegren

Läs mer om Kurt Björkegren