KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12702247
nr 1270 2247
Krook, signerad. -30, Dansös. Olja på duk, 64x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:34:30
100 kr
150 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)