KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052242
nr 1405 2242
Kristina Assarsson
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Gårdsmotiv. Signerad. Olja på duk, 60x80, yttermått inklusive ram: 70x88 cm
Kristina Assarsson, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:49:05
17/6 11:00:53
1.500 kr
21/6 19:40:19
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Kristina Assarsson
Läs mer om Kristina Assarsson