KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17537152

nr 1753 7152

Kristian Krokfors

(f. 1952), Finland

Oljemålning, Kristian Krokfors (f. 1952), Finland, Signerad. Olja på pannå, 53x17,5, yttermått inklusive ram: 55x19,5

Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 19 januari 2026
kl 18:57:44

17/1 20:35:23 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Kristian Krokfors

Läs mer om Kristian Krokfors