KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17085248

nr 1708 5248

kopia efter Nattier, Signerad. Olja på duk, 108x82 cm, yttermått inklusive ram: 118x91 cm

måndag 9 juni 2025
kl 18:20:43