KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464127
nr 1346 4127
Kopia efter Jean Marie Nattier, ej signerad. Olja på duk, 107x80 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:01:11
1.500 kr
2.200 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)