KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325269
nr 1432 5269
Kopia efter Guido Reni. 1800-tal, Roman Charity (Cimon and Pero). Ej signerad. Olja på duk, 28x19, yttermått inklusive ram: 45x35 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:16:28
19/11 14:41:48
800 kr
22/11 18:19:59