KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388427

nr 1738 8427

Kopia Efter Da Vinci, Salvator Mundi, ej, Signerad. Olja på pannå, 66x46 cm, oramad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 10 november 2025
kl 19:02:21