KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13924257

nr 1392 4257

Knut Sprengel

(1877-1926), Sverige

Oljemålning, Knut Sprengel (1877-1926), Sverige. "Röttle". Signerad, daterad 1903, Olja på duk, 56x73 cm, yttermått inklusive ram: 63x79 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 26 april 2021
kl 18:43:11

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Knut Sprengel

Läs mer om Knut Sprengel