KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15814098

nr 1581 4098

Knut Sprengel

(1877-1926), Sverige

Oljemålning, Interiör. Signerad. Olja på pannå, 44x58 cm, yttermått inklusive ram: 70x83 cm

Utrop:

500 kr

måndag 27 november 2023
kl 20:45:07

Knut Sprengel

Läs mer om Knut Sprengel