KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746155

nr 1374 6155

Knut Olson

(1904-1978), Sverige

Oljemålning, Hamn. Signerad. Olja på pannå, 36x46cm

Knut Olson, svensk bildkonstnär född 1904, död 1978.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 januari 2021
kl 19:51:54

22/1 10:02:15 1      Vinnande bud

Knut Olson

Läs mer om Knut Olson