KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12286261
nr 1228 6261
Kjell Arne Sundberg
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, Figur. Monogramsignatur samt signerad a tergo. Olja på pannå, 40x30 cm
Kjell Arne Sundberg, svensk bildkonstnär född 1942 i Fredrika, Vilhelmina.
måndag 14 januari 2019
kl 20:36:58
Kjell Arne Sundberg
Läs mer om Kjell Arne Sundberg