KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213227
nr 1221 3227
KJ, signerad. Flickan och havet. Olja på duk, 46x80
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 december 2018
kl 19:38:06
100 kr
400 kr
450 kr