KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114358
nr 1411 4358
2 st, Kerstin Lundegård, monogramsignerad, skärgård. Olja på duk, 23x23cm, yttermått inklusive ram: 26x27cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:30:07
15/8 01:02:55
300 kr
16/8 14:54:01