KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16694186
nr 1669 4186
Katrin Kahl
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, Sjöfåglar. Signerad. Olja på duk, 101x180 cm, oramad
Katrin Kahl, svensk formgivare och bildkonstnär född 1954.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 16 december 2024
kl 20:48:00
1.000 kr
1.100 kr