KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16894182

nr 1689 4182

Karsten Keiseraas

(f. 1912), Norge

Oljemålning, Solbadare vid vik. Signerad. Olja på pannå, 44x52 cm, yttermått inklusive ram: 55x64 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 24 mars 2025
kl 18:32:41

24/3 18:27:11 1      Vinnande bud
24/3 18:28:47 1      justering av budtak

Karsten Keiseraas

Läs mer om Karsten Keiseraas