KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12474007
nr 1247 4007
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, Majstång. Signerad, daterad 1973-1974. Olja på pannå, ca 65x50 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
måndag 8 april 2019
kl 20:32:54
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson