KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16958130
nr 1695 8130
Karl Erik Jamtås
(1960-2017), Sverige
Oljemålning, Karl Erik Jonsson "Jamtås" (1960-2017), Sverige. Signerad a tergo, "Bortomljud XI". Olja på duk, 65x80, oramad
Karl Erik Jamtås, svensk bildkonstnär född 1960, död 2017.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 april 2025
kl 19:14:44
500 kr
Karl Erik Jamtås
Läs mer om Karl Erik Jamtås