KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292080
nr 1629 2080
Karin Linde Johnsson, abstrakt komposition. Monogramsignerad. Olja på duk, ej ramad, 30x30 cm, oramad
Utrop:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:42:14
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer