KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14103133
nr 1410 3133
Kajsa Sund, Signerad, kustlandskap. Olja på pannå, 23x32, yttermått inklusive ram: 44x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 20:48:22
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr