KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15836102

nr 1583 6102

Kai Morten-Glud

(1912-1992), Danmark

Oljemålning, Venedig. Signerad. Olja på duk, Bildmått: 31x97 cm, yttermått inklusive ram: 47x47x113 cm

måndag 4 december 2023
kl 20:43:37

Kai Morten-Glud

Läs mer om Kai Morten-Glud