KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15836102
nr 1583 6102
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålning, Venedig. Signerad. Olja på duk, Bildmått: 31x97 cm, yttermått inklusive ram: 47x47x113 cm
måndag 4 december 2023
kl 20:43:37
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud