KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14765148
nr 1476 5148
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 34x67 cm, yttermått inklusive ram: 49x82 cm
Utrop:
500 kr
måndag 20 juni 2022
kl 18:52:07
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud