KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903103
nr 1390 3103
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 50x35 cm, yttermått inklusive ram: 64x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:58:07
100 kr
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud
nr 1390 3103
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 12 april 2021 |
Kai Morten-Glud