KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614501

nr 1361 4501

K Johansson. Signerad, daterad 89, Tistel. Olja på duk, 50x40 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 november 2020
kl 19:17:34