KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14928060

nr 1492 8060

Jurgen von Konow

(1915-1959), Sverige

Oljemålning, Fiskeläge. Signerad. Olja på duk, 26x60 cm, yttermått inklusive ram: 38x72 cm

Jurgen von Konow, svensk målare och grafiker född 1915, död 1959.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 26 september 2022
kl 20:17:47

21/9 07:41:06 1      200 kr
26/9 20:11:58 2      Vinnande bud

Jurgen von Konow

Läs mer om Jurgen von Konow