KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073258

nr 1307 3258

Juliusz Krajewski

(1905-1992), Polen

Oljemålning, Gata, Signerad. Olja på duk, 43x63 cm

Juliusz Krajewski, bildkonstnär född 1905, död 1992.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 17 februari 2020
kl 19:43:37

Juliusz Krajewski

Läs mer om Juliusz Krajewski