KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7821177

nr 782 1177

Josefina Holmlund

(1827-1905), Sverige

Oljemålning, Josefina Holmlund (1827-1905), Strandpromenad, 39 x 52

Kondition: slitage, skador

Josefina Holmlund, född 1827 i Stockholm, död 1905, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 oktober 2012
kl 17:42:06

8/10 17:37:06 1      Vinnande bud

Josefina Holmlund

Läs mer om Josefina Holmlund