KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491010
nr 1349 1010
Josef Lindskog
(1885-1964), Sverige
Oljemålning, Kustmotiv. Signerad. Olja på duk, 49x64 cm
Josef Lindskog, svensk målare född 1885, död 1964.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:31:29
28/9 19:22:34