KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15384034
nr 1538 4034
Joronn Sitje, tillskriven. Par. Ej signerad. Olja på pannå, 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 55x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:42:33
28/4 21:30:12
1/5 18:33:26