KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224528

nr 1222 4528

Jonas Netterberg

(f. 1948), Sverige

Oljemålning, "Nalle med öppen mage", signerad 2002, Olja på pannå, 33x24

Jonas Netterberg, svensk bildkonstnär född 1948 i Helsingborg.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 december 2018
kl 18:33:25

7/12 12:40:08 1      100 kr
9/12 16:29:20 2      Vinnande bud

Jonas Netterberg

Läs mer om Jonas Netterberg