KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16846062

nr 1684 6062

Jonas Lindkvist

(1889-1955), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -31, gård i vinterlandskap (Uppsala). Olja på pannå, 41x53 cm, yttermått inklusive ram: 48x59 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 mars 2025
kl 20:50:02

Jonas Lindkvist

Läs mer om Jonas Lindkvist