KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16846062
nr 1684 6062
Jonas Lindkvist
(1889-1955), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -31, gård i vinterlandskap (Uppsala). Olja på pannå, 41x53 cm, yttermått inklusive ram: 48x59 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 mars 2025
kl 20:50:02
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Jonas Lindkvist
Läs mer om Jonas Lindkvist