KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14003080
nr 1400 3080
John Nyström
(1888-1945), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1943. Olja på pannå, 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 59x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 maj 2021
kl 20:04:30
28/5 10:33:55
450 kr
31/5 07:51:54
John Nyström
Läs mer om John Nyström