KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077373
nr 1407 7373
John Malm, Signerad, Hamnparti Seine, Rouen. Olja på duk på pannå, 60x60, yttermått inklusive ram: 71x71 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:56:49
4/7 03:10:13
4/7 22:35:56