KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17458205

nr 1745 8205

John Linell, "River near Devigers". Signerad. Olja på duk, 31x46 cm, yttermått inklusive ram: 60x73 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 1 december 2025
kl 20:14:25