KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034134
nr 1603 4134
John Herbert, Utsikt mot gamla stan. Signerad. Olja på pannå, 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 54x64 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:48:17
2/3 07:07:37
300 kr
4/3 18:25:33