KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12166562

nr 1216 6562

John Herbert, Kornhamnstorg, signerad. Olja på pannå, 40x32

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 november 2018
kl 18:13:15

11/11 22:52:53 1      Vinnande bud