KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13513018
nr 1351 3018
John Frazer, Signerad, landskap med gård. Olja på duk, 40x61 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:45:39
28/9 18:47:49
- Klassiska
28 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska