KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14456040

nr 1445 6040

John Carlson, "Solvaer". Signerad, daterad 1956. Bildmått: 51x40, yttermått inklusive ram: 69x56 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 31 januari 2022
kl 18:37:24

30/1 21:57:50 1      Vinnande bud