KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16118325
*
nr 1611 8325
Oljemålning
John Carlson. Signerad, daterad -77, Stockholmsmotiv med Djurgårdsbåt. Olja på pannå 47x37 cm, yttermått inklusive ram: 58x50 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 april 2024
kl 20:45:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/4 21:07:13
1
300 kr
5/4 23:03:35
2
350 kr
6/4 16:20:34
1
400 kr
7/4 10:28:19
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: john carlson olja oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
*
Oljemålning
nr 1611 8325
Oljemålning
John Carlson. Signerad, daterad -77, Stockholmsmotiv med Djurgårdsbåt. Olja på pannå 47x37 cm, yttermått inklusive ram: 58x50 cm
| Utrop: | 700 kr |
|---|---|
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 april 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 4/4 21:07:13 | 1 | 300 kr |
| 5/4 23:03:35 | 2 | 350 kr |
| 6/4 16:20:34 | 1 | 400 kr |
| 7/4 10:28:19 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: john carlson olja oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12



