KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13429010
nr 1342 9010
Johannes Ravn
(1922-1991), Norge
Oljemålning, Skogsfåglar. Signerad. Olja på duk, 50x60 cm
Johannes Ravn, född 1922 i Narvik, död 1991, målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:48:42
14/8 17:55:09
500 kr
24/8 18:20:35