KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13429010

nr 1342 9010

Johannes Ravn

(1922-1991), Norge

Oljemålning, Skogsfåglar. Signerad. Olja på duk, 50x60 cm

Johannes Ravn, född 1922 i Narvik, död 1991, målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 18:48:42

14/8 17:55:09 1      500 kr
24/8 18:20:35 2      Vinnande bud

Johannes Ravn

Läs mer om Johannes Ravn