KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13545351

nr 1354 5351

Johannes Ravn

(1922-1991), Norge

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 50x60 cm

Johannes Ravn, född 1922 i Narvik, död 1991, målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 20:25:00

Johannes Ravn

Läs mer om Johannes Ravn