KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897195

nr 1489 7195

Johannes Ravn

(1922-1991), Norge

Oljemålning, Blommor. Signerad. Olja på pannå, 36x53 cm, yttermått inklusive ram: 41x58 cm

Johannes Ravn, född 1922 i Narvik, död 1991, målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 september 2022
kl 20:50:23

12/9 20:41:58 1      Vinnande bud

Johannes Ravn

Läs mer om Johannes Ravn