KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11865469
nr 1186 5469
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Stilleben, signerad och daterad -74, duk 19x24
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 maj 2018
kl 20:52:06
28/5 19:54:45