KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188356
nr 1418 8356
Johan Wierth, ej signerad, "Tv tittaren". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 53x35cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:35:33
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr