KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816230

nr 1581 6230

Johan Pettersson, Häst. Signerad. Olja på pannå, 19x19 cm, yttermått inklusive ram: 22x22 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 27 november 2023
kl 20:42:25