KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14613243
nr 1461 3243
Johan Mauritzson
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, "Familjefar". Signerad a tergo. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 60x58 cm
Johan Mauritzson, svensk konstnär född 1959.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 april 2022
kl 18:51:19
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)