KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16847301
nr 1684 7301
Johan Johansson (1879-1951), Sverige. Signerad, Landskap. Olja på pannå, 43x58 cm, yttermått inklusive ram: 58x74
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 3 mars 2025
kl 19:35:20
1.500 kr
1.600 kr
1.900 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr