KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894258
nr 1289 4258
Johan Jansson, landskap med bäck. Signerad, 1914. Olja på duk, 71x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 november 2019
kl 19:39:49
100 kr
150 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr