KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12433656
nr 1243 3656
Johan Heijer
(1876-1961), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad, daterad -47. Olja på duk, 47x39
Johan Heijer, svensk bildkonstnär född 1876, död 1961.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:22:12
100 kr
150 kr